Skillzz Community

Cautam servere hostate sau nehostate ,membrii si staff!!!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Skillzz Community

Cautam servere hostate sau nehostate ,membrii si staff!!!

Skillzz Community

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Skillzz Community ! Căutam membri si staff ! Distrați-va!

CUPA SKILLZZ SAMBATA ORA 17.00!! MAI MULTE INOFRMATII PE FORUM!!
S-a lansat Bukkit pt. Minecraft 1.0.1!Serverul va fi configurat cu toate pluginurile in vacanta!!
Nu se mai dau Administratori ,dar cautam moderatori cu EXPERIENTA!

3 participanți

    la admin ptr Azer nu dati locked la acest topic ca am ceva de dovedit

    avatar
    Al3x
    Smecherii


    Mesaje : 5
    Puncte : 18
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 18/09/2011
    Localizare : Constanta

    la admin ptr Azer nu dati locked la acest topic ca am ceva de dovedit Empty la admin ptr Azer nu dati locked la acest topic ca am ceva de dovedit

    Mesaj Scris de Al3x Mier Ian 18, 2012 11:18 am

    ce nu ma crezi a? ca am jucat cs si clanul pe care il conduceam este 32 pe romania sau ce ca am fost owner pe svr public dak nu ma crezi este k dar dak vrei dovada doar zi ca vb imediat cu ei ca sa iti confirme si ma rog am zis NU MAI JOC CS
    Si app NUS NOOB CA DAK MA APUC ACM LA UN MECI DE CS TE FAC PRAF o si dak te hotarsti sa nu ma mai faci noob si sa ma crezi cautama pe forum sau zi lui vlad ca sa te ajut la svr de cs
    In legatura cu playeri un sfat o sa ai dak o sa asculti de unu cu mai multa experienta si app nu iti pune cod pe cs ies playeri si da si tu mai multi admini acm la inceput si intra cu un alt nume si incalca regulile ca sa vezi dak playeri sunt de inchredere sau nu .
    Azer#INFO
    Azer#INFO
    Admin
    Admin


    Mesaje : 174
    Puncte : 453
    Reputatie : 39
    Data de inscriere : 18/09/2011
    Localizare : intre patru pereti pe scaun :P

    la admin ptr Azer nu dati locked la acest topic ca am ceva de dovedit Empty Re: la admin ptr Azer nu dati locked la acest topic ca am ceva de dovedit

    Mesaj Scris de Azer#INFO Joi Ian 19, 2012 4:24 am

    Tu stai linistit ca stiu ce sa fac Wink .
    T.C.
    Hitman
    Hitman
    Admin
    Admin


    Mesaje : 106
    Puncte : 226
    Reputatie : 10
    Data de inscriere : 17/09/2011
    Varsta : 25
    Localizare : Pe Scaun

    la admin ptr Azer nu dati locked la acest topic ca am ceva de dovedit Empty Re: la admin ptr Azer nu dati locked la acest topic ca am ceva de dovedit

    Mesaj Scris de Hitman Joi Ian 19, 2012 4:30 am

    Inca ceva...
    Cool Cool Cool
    Se stie...
    N-am ce face...
    Si n-am sa-ti dau warn de data asta! Wink
    Mutat la cosul de gunoi!

    Continut sponsorizat


    la admin ptr Azer nu dati locked la acest topic ca am ceva de dovedit Empty Re: la admin ptr Azer nu dati locked la acest topic ca am ceva de dovedit

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Apr 28, 2024 1:11 am